Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company 10GBASE-ER SFP+ lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 100 Laajenna

Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company 10GBASE-ER SFP+ Valokuitu 10000Mbit/s lähetin-vastaanotinmoduuli

Hewlett Packard Enterprise Hewlett Packard Enterprise

JW147A

Uusi

a Hewlett Packard Enterprise company 10GBASE-ER SFP+ 10000 Mbit/s SFP+ LC ER

Tiedot

Toimitusaika: Yli 14 päivää, tilaustuote

5 970,00 €

sis. alv
4 814,52 € Alv 0%.
296,51 €/kk (24kk) *    Lue lisää

Pyydä päivitetty tarjous ja toimitusaika

Ostamalla tämän tuotteen voit kerätä jopa 1194 kanta-asiakaspistettä. Ostoskorissasi on yhteensä 1194 pistettä, jotka voidaan muuntaa alennuskupongiksi 59,70 €.

$nbsp;
Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company 10GBASE-ER SFP+. Tiedonsiirtonopeus (maks.): 10000 Mbit/s, PCI-väylä: SFP+, Valokaapelin liitin: LC. Kaapelityyppi: Valokuitu. Sertifiointi: MSA. Mukana toimitettujen tuotteiden määrä: 1 kpl

Pakkaustiedot
Mukana toimitettujen tuotteiden määrä1 kpl
Suorituskyky
SFP-vastaanottimen tyyppiValokuitu
Tiedonsiirtonopeus (maks.)10000 Mbit/s
PCI-väyläSFP+
Single-mode fiber (SMF) -tukiKyllä
Valokaapelin liitinLC
SFP transceiver standardER
Kaapelitekniikka10GBASE-ER
Ominaisuudet
Käytönaikaisen vaihdon tukiKyllä
SertifiointiMSA
Hyväksy Käytämme sivustoillamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoja