Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company 10GBASE-LR SFP+ lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 100 Laajenna

Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company 10GBASE-LR SFP+ Valokuitu 1310nm 10000Mbit/s lähetin-vastaanotinmoduuli

Hewlett Packard Enterprise Hewlett Packard Enterprise

JW092A

Uusi

a Hewlett Packard Enterprise company 10GBASE-LR SFP+ 10000 Mbit/s SFP+ LC LR

Tiedot

Toimitusaika: Yli 14 päivää, tilaustuote

2 130,00 €

sis. alv
1 717,74 € Alv 0%.
105,79 €/kk (24kk) *    Lue lisää

Pyydä päivitetty tarjous ja toimitusaika

Ostamalla tämän tuotteen voit kerätä jopa 426 kanta-asiakaspistettä. Ostoskorissasi on yhteensä 426 pistettä, jotka voidaan muuntaa alennuskupongiksi 21,30 €.

$nbsp;
Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company 10GBASE-LR SFP+. Tiedonsiirtonopeus (maks.): 10000 Mbit/s, PCI-väylä: SFP+, Valokaapelin liitin: LC. Kaapelityyppi: Valokuitu, Valokuitukaapelien halkaisijat: s, Aallonpituus: 1310 nm. Sertifiointi: MSA. Mukana toimitettujen tuotteiden määrä: 1 kpl

Pakkaustiedot
Mukana toimitettujen tuotteiden määrä1 kpl
Suorituskyky
SFP-vastaanottimen tyyppiValokuitu
Tiedonsiirtonopeus (maks.)10000 Mbit/s
PCI-väyläSFP+
Single-mode fiber (SMF) -tukiKyllä
Valokaapelin liitinLC
SFP transceiver standardLR
Aallonpituus1310 nm
Kaapelitekniikka10GBASE-LR
Ominaisuudet
Plug & Play -yhteensopivaKyllä
SertifiointiMSA
Hyväksy Käytämme sivustoillamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoja