Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company 10GBASE-LRM SFP+ lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 10 Laajenna

Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company 10GBASE-LRM SFP+ Valokuitu 10000Mbit/s lähetin-vastaanotinmoduuli

Hewlett Packard Enterprise Hewlett Packard Enterprise

JW090A

Uusi

a Hewlett Packard Enterprise company 10GBASE-LRM SFP+ 10000 Mbit/s SFP+ LC LRM

Tiedot

Toimitusaika: Yli 14 päivää, tilaustuote

1 160,00 €

sis. alv
935,48 € Alv 0%.
57,61 €/kk (24kk) *    Lue lisää

Pyydä päivitetty tarjous ja toimitusaika

Ostamalla tämän tuotteen voit kerätä jopa 232 kanta-asiakaspistettä. Ostoskorissasi on yhteensä 232 pistettä, jotka voidaan muuntaa alennuskupongiksi 11,60 €.

$nbsp;
Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company 10GBASE-LRM SFP+. Tiedonsiirtonopeus (maks.): 10000 Mbit/s, PCI-väylä: SFP+, Valokaapelin liitin: LC. Kaapelityyppi: Valokuitu. Sertifiointi: MSA. Mukana toimitettujen tuotteiden määrä: 1 kpl

Pakkaustiedot
Mukana toimitettujen tuotteiden määrä1 kpl
Suorituskyky
SFP-vastaanottimen tyyppiValokuitu
Tiedonsiirtonopeus (maks.)10000 Mbit/s
PCI-väyläSFP+
Multi-mode fiber (MMF) -tukiKyllä
Valokaapelin liitinLC
SFP transceiver standardLRM
Kaapelitekniikka10GBASE-LRM
Ominaisuudet
Plug & Play -yhteensopivaKyllä
SertifiointiMSA
Hyväksy Käytämme sivustoillamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoja