Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company 10GBASE-ZR SFP+ lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 100 Laajenna

Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company 10GBASE-ZR SFP+ Valokuitu 10000Mbit/s lähetin-vastaanotinmoduuli

Hewlett Packard Enterprise Hewlett Packard Enterprise

JW148A

Uusi

a Hewlett Packard Enterprise company 10GBASE-ZR SFP+ 10000 Mbit/s SFP+ LC ZR

Tiedot

Toimitusaika: Yli 14 päivää, tilaustuote

8 530,00 €

sis. alv
6 879,03 € Alv 0%.
423,66 €/kk (24kk) *    Lue lisää

Pyydä päivitetty tarjous ja toimitusaika

Ostamalla tämän tuotteen voit kerätä jopa 1706 kanta-asiakaspistettä. Ostoskorissasi on yhteensä 1706 pistettä, jotka voidaan muuntaa alennuskupongiksi 85,30 €.

$nbsp;
Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company 10GBASE-ZR SFP+. Tiedonsiirtonopeus (maks.): 10000 Mbit/s, PCI-väylä: SFP+, Valokaapelin liitin: LC. Kaapelityyppi: Valokuitu. Sertifiointi: MSA. Mukana toimitettujen tuotteiden määrä: 1 kpl

Pakkaustiedot
Mukana toimitettujen tuotteiden määrä1 kpl
Suorituskyky
SFP-vastaanottimen tyyppiValokuitu
Tiedonsiirtonopeus (maks.)10000 Mbit/s
PCI-väyläSFP+
Single-mode fiber (SMF) -tukiKyllä
Valokaapelin liitinLC
SFP transceiver standardZR
Kaapelitekniikka10GBASE-ZR
Ominaisuudet
Käytönaikaisen vaihdon tukiKyllä
SertifiointiMSA
Hyväksy Käytämme sivustoillamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoja