Hewlett Packard Enterprise Hpe Sy 100ge/4x25ge/4x32gfc Qsfp28 X

Hewlett Packard Enterprise Hewlett Packard Enterprise

882251-B21

Uusi

Hpe Sy 100ge/4x25ge/4x32gfc Qsfp28 Xcvr

Tiedot

Toimitusaika: Tilaustuote, ei heti varastossa

4 879,00 €

sis. alv
3 934,68 € Alv 0%.
242,32 €/kk (24kk) *    Lue lisää

Ostamalla tämän tuotteen voit kerätä jopa 975 kanta-asiakaspistettä. Ostoskorissasi on yhteensä 975 pistettä, jotka voidaan muuntaa alennuskupongiksi 48,75 €.

HPE - QSFP28-lähetin-vastaanotinmoduuli - 100 Gigabit Ethernet, 25 Gigabit LAN, 32Gb Fibre Channel - 100GBase-SR4 - MPO-monitila - jopa 100 m - 850 nm malleihin P/N: 867796-B21

Hyväksy Käytämme sivustoillamme evästeitä parhaan käyttö- ja ostoskokemuksen saavuttamiseksi. Asioimalla sivuillamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoja